Алекс мощен при гостуването на Наполи, приключи с ритник в коляното и лед

Публикувано на: 10.02.2019 19:05

Нов, много силен мач изигра централният нападател Александър Кирилов. Алекс води нападението на своя Пескара of 17 при гостуването на един от лидерите Наполи и със сигурност направи запомнящ се двубой и лош спомен за защитниците, които на няколко пъти се справях в сложни ситуации, за да се стигне до невъзможност и грубости.

Именно овладяването на 190-сантиметровия българин се превърна в главна задача и в арсенала на домакините бяха вкарани грубости, като при един от сблъсъците последва ритник в лявото коляно на 16-годишния русенец, минути преди края. Старши треньорът го замени, а добрата новина е, че няма голям оток и Кирилов може да стъпва.

Мачът завърши 0:0. Любопитен детайл е, че и двата отбора изпуснаха по една дузпа.

Най-вероятно след ден-два почивка, Алекс ще се включи пълноценно в тренировките.