Калата с гол за силен отбор на Болоня

Публикувано на: 15.03.2019 19:50

©Instagram
Калоян Кръстев
Калоян Кръстев и Болоня записаха трета победа за 5 дни в груповата фаза на Виареджо къп и продължават напред в елиминациите. В петъчния ден Болоня направи класика 3:0, над домакините от Виареджо и категорично зае първото място. Второто попадение вкара Калоян, който се прибира в България за мачовете на младежкия национален отбор в Испания.

Станцани вкара още в 4-ата минута, Кръстев покачи в 12-ата, а крайния резултата бе оформен в продължението на редовното време на мача от Росо в 93-ата минута. Това е четвъртият гол на К?алата през последните две седмици в шампионата и на ?виареджо къп.

Виареджо къп се провежда под егидата на ФИФА, Италианската футболна асоциация и Италианския олимпийски комитет и е един от двата най-силни младежки турнира в света.