Калоян Стефанов вдъхнови Локомотив с два гола за среща с пребрандирания Литекс

Публикувано на: 04.09.2019 18:08

©cska1948.bg
 Калоян Стефанов даде тон за победа при гостуването на Локомотив ГО на пловдивския Марица във втория превдварителен кръг на  турнира за Купата на България с голове в 12-ата и 65-ата минута. В интерес на истината това бе най-малкото, с което пловдивчани се разминаха от продукцията "Стефанов". Можеше и още. Маричани върнаха гол в 67-ата, но Деян Христов уби надеждите на домакините с трето попадение за железничарите в 83-ата минута на двубоя. Краен резултат 3:1 зачерно-белите от Горна Оряховица.

Стефанов е първият капитан в историята на ЦСКА 1948 вдигнал първа купа след учредяването на клуба. Абсолютен лидер в класацията гол, плюс асистенция на клуба и непрежалим любимец на феновете.

В следващия кръг турнира Локомотив ще приеме пребрандирания Литекс, наричан в протоколите и съда ЦСКА-София.